Himtes Havalandırma'nın resmi web sitesidir
English +90.312.354 7579

Hakkımızda

1993-02-04
1 Yorum

40 yıllık bir iş tecrübesine sahip olan Himtes, çalışma hayatına Mevlüt Ilgaz ismiyle tek kişilik şirket olarak başlamıştır. Firmamız 1965 yılında Ankara’nın Siteler semtinde kiraladığı bir dükkanda menfez ve havalandırma kanalları imalatı üzerine başladığı iş hayatına Şirketin 4 Şubat 1993 yılında Himtes ismini almasıyla birlikte klima-havalandırma santralleri imalatına da başlamış ve şu an bu alanda 10 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olmuştur. İmalatlarına şu an Ankara Ostim Organize Sanayi Sitesi'nde kendisine ait yaklaşık 1200m² kapalı alana sahip bir fabrikada devam etmekte olan firmamiz, halen proje aşamasında olan 17.000m² alan üzerine kurulacak çok amaçlı fabrika çalışmalarını da sürdürmektedir.

Firmamiz esas faaliyet alanı olarak kendisine hücreli tip klima-havalandırma santralleri ve egzost aspiratörlerini seçmiş olmakla birlikte havalandırma tesisatı ve otomatik kontrol sistemleri konusunda da komple taahhüt hizmeti vermektedir.

Firmamiz 2006 Şubat ayı itibari ile yurtdışından ithal ettiğimiz kendinden flanşlı kanal makineleri ile ağırlığı kendinden flanşlı kanal imalatına başlamıştır. Referansları arasında çoğunlukla üniversiteler, devlet kurum ve kuruluşları ve hastaneler yer almasına rağmen firmamız, endüstriyel tip uygulamalara ve temiz oda uygulamalarına da imzasını atmıştır. Referanslarıyla kendi kalitesini ispatlamış olan Himtes halen menfez ve klima santralleri için TSE İmalata Yeterlilik ve TSE Kalite Uygunluk ve ISO 2001 belgelerine sahiptir.

Hizmette kusursuzluğu ve kaliteyi ilke edinen Himtes ve tüm çalışanları tecrübelerini sizlerle paylaşmaktan ve sorunlarınızı çözmenizde sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaktır.

 

Sayfa Galerisi

SPİRO KANAL MAKİNE SERTİFİKA

.

SPİRO MAKİNE SERTİFİKA1

.

SPİRO MAKİNE SERTİFİKA 2

.

SPİRO MAKİNE SERTİFİKA 3

.

SPİRO MAKİNE SERTİFİKA 4

.


1 Yorum

Özdemir Erdoğan

2014-07-18 10:28:47
SEO : Arama motoru dostu site. Sayfa isimleri otomatik olarak html çevrilir.rnBu da Google tarafından kolay bulunup indekslenmenizi sağlarrnSite şablonu üzerinde değişiklik yapılmaz. (Başlıklar hariç)rnGoogle tanıtımları, danışmanlık hizmeti ücretsiz yapılır.

Yorum Ekleyin